Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-19, 21:08   #4282
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 319
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Tak to mój pierwszy partner, wcześniej było ok uprawialiśmy seks co prawda to były nasze początki ale nie miałam takiej paniki jak teraz. Później jakoś tak nie inicjowałam stosunku i stopniowo przestaliśmy i od jakiś 6 miesięcy w ogóle tego nie robimy, a w tym czasie jakaś taka panika się nasiliła nie wiem sama skąd. Wiem że lekarz to jedyna droga i to nie tak że nie chce do niego iść, po prostu idę do psychiatry na fundusz na chwilę obecną. Czyli mam się uspokoić i nie schizować że chłopak coś mi przeniósł na palcach gdy mi je wkładał do pochwy i i chwilę wcześniej dotknął się po penisie, przed wytryskiem? To znaczy wyglądało to tak że pomógł sobie ręka zanim doszedł, wykonał kilka ruchów dłonią, potem ją wziął, wytrysk miał miejsce w moich ustach a on w tym czasie dotknął mnie po sromie i włożył na chwilę palce do pochwy 😞 i właśnie stresuje się że coś miał od tego dotknięcia wkładając mi palce do pochwy. Opisuje tą sytuację kolejny raz by mieć pewność że na pewno ją przeczytacie i jak mi odpiszecie to się trochę uspokoję 😞😞
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując