Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czarna lista part 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-29, 14:39   #40
ida999
Zakorzenienie
 
Avatar ida999
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 391
Przekupka: 83 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez gigl Pokaż wiadomość
No to pięknie fajnie, że dopiero teraz się o tym dowiedziałam... Też umówiłam się z vidette na wymiankę. Miałam wysłać w pt albo w sobotę. Wysłalam w sobotę. Po południ zobaczyłam wiadomość od niej, że odwołuje wymianę. Napisałam do niej. Do tej pory nie zarejestrowała się na forum. Nie wiem co w tym momencie robić. Wysłałam jej nowe ciuszki. Aż mi się odechciewa wymianek tutaj. A na pewno nie wyślę już jako pierwsza nawet osobie z wieloma przekupkami

Mam pytanie. Czy coś się płaci za to, że odeślą przesyłkę? Chodzi mi o wniesienie wniosku. Myślę, że w poniedziałek przesyłka jeszcze nie powinna dojść. Prosze o odpowiedź i radę.

I jeszcze jedno. Czy ktoś już wnosił sprawę na policji?
zadzwon jutro na infolinie poczty, oni powiedzą Ci co masz dokladnie zrobić żeby cofnąć przesyłkę. Co do opłaty, to myślę że bedziesz musiała zapłacić tak jak za przesyłkę zwrotną (gdyby np tamta wizazanka jej nie odebrała). Ale chyba lepsze to niż utrata ciuszkow...

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

aha! zadzwon z samego rana. tutaj masz numery:
  • z telefonów stacjonarnych na numer infolinii 0 801 333 444 (opłata jak za połączenie lokalne)
  • dla dzwoniących z telefonu komórkowego 043-842-06-00 (opłata wg cennika operatora)
Kiedyś tam dzwoniłam jak pomylilam kod pocztowy i miła (!) Pani wytłumaczyła mi co mam zrobić
powodzenia!
__________________
wymiana
ida999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując