Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-26, 14:19   #20
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez FitPleasure Pokaż wiadomość
Ale jednak im niższa waga, tym łatwiej przy różnych figurach, bo ręce musza utrzymać mniejszy ciężar Używacie jakiegoś talku albo magnezji do rąk?
Używamy magnezji w płynie

Niby tak, ale dużo utrzymuje też np. brzuch. A niektóre instruktorki są trochę przy kości, a wywijają cudnie

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Cytat:
Napisane przez tulipan1994 Pokaż wiadomość
19 września

Hej

Ja kocham jeść U mnie treningi bardzo wpływają na wygląd ciała więc muszę wrócić do regularnych ćwiczeń, nawet kiedy dieta nie do końca jest idealna Teraz niestety nie ćwiczę przez paskudne przeziębienie
Zdrowia
Ja z sama dietą pewnie bym lekko obwisła w niektórych miejscach...

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Rosebrd Pokaż wiadomość
Hej wszystkim

Witam tych z którymi się znam i tych z którymi nie



Kilka miesięcy tego ogarnęłam, że za rok skończę 30 lat a wyglądam okropnie. Swoją drogą ta 30 strasznie mnie przeraża, bo mam wrażenie że z tym dniem skończy się moja młodość. Więc żeby trochę oswoić potwora i mieć lepsze skojarzenia z tą straszną datą postanowiłam, że to będzie dzień kiedy będę wyglądać tak jak zawsze marzyłam. Stąd wziął się projekt "30".

Działania są mocno zakrojone i już dość zaawansowane. Mam trening ustawiony na siłowni 3 razy w tygodniu, dieta ułożona. Na szczęście trafiłam na ogarniętą dietetyczkę, która w pierwszej kolejności skierowała mnie na badania krwi i wyszedł zwiększony poziom tsh. Jestem już po wizycie u endokrynologa, stwierdził niedoczynność, dał leki, jeszcze nie wiadomo czy będzie zapalenie czy nie. Mam wizytę kontrolną za 2 miesiące.

Także pozostaje mi tylko czekać
Życzę unormowania zdrowia i trzymania się postanowień! 30 to nie koniec świata, wiele osób uważa, że tutaj życie dopiero się zaczyna!

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując