Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-27, 11:37   #252
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez karolinaxkarolina Pokaż wiadomość
Cześć, proszę o pomoc.
Ogólnie miesiączki mam regularne, jak w zegarku. Ostatnią miesiączkę miałam 26 lipca i trwała wyjątkowo krótko - 4 dni, ponieważ miałam zatrucie pokarmowe, wymioty, biegunka. Gdy byłam chora, już końcówka, wyjechałam mimo wszystko nad morze na prawie tydzień.

Miesiączkę powinnam dostać 23 sierpnia. 19 kwietnia kochałam się z chłopakiem, z zabezpieczeniem. Przed stosunkiem był we mnie chwilę, ale to dosłownie, sekunda, bez prezerwatywy.

Miesiączki nie mam. Jest mi zimno, boli mnie kręgosłup, cały czas chodzę siku.

Świruję, ale nie wiem, dlaczego tak mam. Może mieć wpływ na to choroba, podróż, że teraz okres mi się tak spóźnia?
Mogę zrobić test ciążowy mimo wszystko?
Chyba coś ci się pomyliło z datami. Jak miałaś zajść w ciążę 19 kwietnia skoro 26 lipca miałaś okres? Już pomijając fakt, że przy zabezpieczony stosunku, gdzie wytrysk nie miała miejsca w tobie ciężko o takie cuda.

Objawy takie jak parcie na pęcherz, częste oddawanie moczu i bóle w krzyżu bardziej pasują do infekcji układu moczowego. Może ona mieć też wpływ na przesunięcie krwawienia. Najlepiej jakbyś wybrała się do lekarza pierwszego kontaktu.

Natomiast jeśli ma cię to uspokoić to test ciążowy możesz wykonać (najwcześniej 10 dni po stosunku). Chociaż ja nie widzę większego sensu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując