Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bolące serce
Wątek: Bolące serce
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-22, 21:22   #8
Sanderek
Wtajemniczenie
 
Avatar Sanderek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom / Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 009
GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek
Dot.: Bolące serce

Sama miałam, a nawet i do teraz czasem, choć bardzo rzadko zdarzają mi się objawy podobne do Twoich czyli kołatanie serca, kłucie w sercu nawet i omdlenia z tego powodu itp.
Holter, o którym piszesz też pewnie nic nie wykaże. Sama przechodziłam to dwa razy - z marnym efektem- wyniki książkowe. Przeszłam szereg badań, od stóp do głów (dosłownie) i NIC - pacjent zdrowy. Skąd więc takie objawy? Zarówno lekarz rodzinny, kardiolog jak i neurolog stwierdzili - stres! Stres może tak wpływać, niestety niszczy organizm.
Poradzili mi prowadzenie bardziej spokojnego trybu życia, bez biegu i nerwów - w moim przypadku to raczej mało możliwe choćby ze względu na wykonywaną pracę, ale znalazłam świetny sposób wyciszania.
Polecam przynajmniej raz dziennie, głównie wieczorem wyciszyć się. Usiądź wygodnie w fotelu, połóż się w łóżku, przy zgaszonym świetle, wyłącz radio czy tv, telefon - ja nawet wyciągam baterie z zegara żeby nie cykał . Unieś wyżej nogi i głęboko ale spokojnie oddychaj. To na prawdę pomaga. Polecam również magnez i picie naparu z melisy.
Moje pierwsze objawy zaczęły się w wieku 14 czy 15 lat.
__________________
"Szukaj małej różnicy, która uczyni wielką różnicę w Twoim życiu"

Edytowane przez Sanderek
Czas edycji: 2010-02-22 o 21:24
Sanderek jest offline Zgłoś do moderatora