Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyprawka dla niemowlaka, co kupiłyśmy, zamierzamy kupić, warto czy nie ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-10, 12:01   #14
NecroKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar NecroKitty
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 034
Dot.: Wyprawka dla niemowlaka, co kupiłyśmy, zamierzamy kupić, warto czy nie ?

Cytat:
Napisane przez jagodzianka21 Pokaż wiadomość
widzę bardzo ciekawy wątek, wiec postanowiłam dołaczyć. jestem na etapie pakowania torby, co nieco już mam ale fajnie poczytac doświadczone mamy by nie gromadzić niepotrzebnie niektórych rzeczy...
co do kosmetyków postawiłam na rossmanowskie , mam nadzieję że maluszkowi podpasują jednak większy problem i dylemat mam co do wyprawki ubrankowej, mam bodziaki, pajace, śpiochy, półśpiochy, kaftaniki... ale zupełnie nie wiem jak to wszystko połączyć w gotowe zestawy tak żeby dziecku było wygodnie i ciepło. mam wrazenie ze jak założe kaftanik a na to pajać czy śpichu że będzie mu zimno...
mozecie coś poradzić jak najlepiej kompletowac takie zestawy ubraniowe?? będe bardzo wdzięczna
Kosmetyki z Rossmanna polecam. Mojej córce nic nie pasowało, po wszystkim wysypki. Od roku jedziemy na Babydream i skóra perfekt
Co do ubranek to u nas na początku pajace, body+półśpiochy, body+legginsy. Ważne, żeby wszystko było miękkie i nieuciskające.
Jak widzę maluszki w dżinsach, sweterkach z kapturem i butach to mam ochotę coś tym matkom powiedzieć
__________________
Nadeńka 30.06.2014
NecroKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując