Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grudniowe mamusie 2014 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-26, 16:41   #19
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 :)

Cytat:
Napisane przez UmiZumi Pokaż wiadomość
Życzę spokojnych 9 miesięcy!
Mamusia sierpniowa 2014


ps. Też uważam, że wątki jednomiesięczne są fajniejsze. W ciągu jednego miesiąca i tak można zauważyć duże różnice. Na forum naprawdę sporo się dzieje i jest dużo do ogarniana
Tylko, że później na odchowalni część mam odchodzi z różnych względów - brak czasu, powrót do pracy, później tworzą się kluby, mamy sie kłócą - część zostaje zaproszona, część nie, inne odchodzą na fb i zostaje kilka mam, które piszą sporadycznie i wiszą takie wątki widma - z dwumiesięcznego dużego wątku z kilkunastoma mamami, zostaje kilka osób

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Kiara_kier Pokaż wiadomość
ja bym prosiła żeby nie zmieniać tego, jestem na listopadowo-grudniowym i raczej tam zostanę, tam mi dobrze - przyjemna atmosfera, fajne dziewczyny Termin mam na 6.12, a dzieci mają to do siebie, że potrafią zaskoczyć i a nóż będę listopadowa mamą a nawet jeśli nie, to różnica 1 tygodnia między moją ciążą a mamą z końcówki listopada jest żadna Nie przeszkadzają mi wątki łączone dopóki ogarniam kto się tam udziela, a listopadowo-grudniowy nie jest taki duży
Jeszcze duży nie jest, ale się rozrośnie, jak będą dołączać mamy grudniowe to może zmienię na listopadowy, te które grudniowe są tam, to sobie tam piszcie, a nowe grudniowe, które przyjdą do oddzielnego grudniowego ?
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora