Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gra o tron
Wątek: Gra o tron
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-13, 17:45   #3545
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gra o tron

Odcinek w sumie był troszeczkę nudnawy, ale ponowne spotkanie Jaime'a i Brienne mi to wynagrodziło. Ech, poczułam intensywnie wzbierającą falę feels, czekałam ponad dwa lata chyba w sumie na ten moment. Jeśli ktoś uważa, że fani tej pary sobie coś przybrali do głowy, to nie będę wstawiać gifów tego jak na siebie patrzą, powiem jedynie, że nie tylko Bronn, ale i nawet Nikolaj, są kapitanami tego "shipu" Ech, wiedziałam że dla Brienne znajdzie sposób żeby skończyć oblężenie tak, jak ona sobie tego zażyczyła : )

Czemu mi się wydaje, że takie wykokszenie Aryi było od początku planem Jaqena? Wydaje się to trochę dziwne, ale jak dla mnie to on ewidentnie wyglądał na zadowolonego jak Arya mu powiedziała, że się zwija.

Królewska Przystań oczywiście nuuuudyyyyy. Jestem tylko ciekawa na ile prawdziwe okażą się plotki, że Cersei spali KP, a Tommen popełni samobójstwo.

W Mereen znowu zapychacze (chociaż Szary Robak tak pięknie patrzył na Missandei, że ojej), ale może teraz akcja jakoś się ruszy jak Daenerys ma ten khalasar, pewnie niebawem zawita tam Theon z Yarą i faktycznie blondi może w końcu wyruszy do Westeros, może być ciekawie.

Pozaekranowa śmierć Blackfisha żal po prostu. Nie ogarniam czemu wolał umrzeć niż popłynąć z Brienne i pomóc Sansie, przecież był doświadczonym dowódcą, na pewno by jej się przydał.

Ciekawa jestem gdzie zmierza wątek Sandora. Cleganebowl chyba w sumie się posypało. Ucieszył mnie w sumie powrót Berica i Thorosa, lubię takie powiązania z poprzednimi sezonami.

W następnym odcinku Davos znajdzie stos, na którym spalono Shireen (z tego, co wiem, to znajdzie w śniegu tą figurkę, którą dla niej zrobił). Moje serce chyba tego nie wytrzyma

Edytowane przez daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Czas edycji: 2016-06-13 o 20:35
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując