Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-24, 21:32   #95
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Robotek bardzo mi przykro [emoji25]

Witam nowe dziewczyny i powodzenia [emoji109]

Cytat:
Napisane przez klamerka1987 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Ostatnie strony przewijałam już z walącym sercem. Szkoda Robotku! Ale to była dopiero rozgrzewka Niech @ szybko przychodzi i oby kolejny cykl zakończył się za 9 miesięcy


U nas wszystko dobrze! Hania ma już 18 dni. Pierwsze 2 tygodnie to była sielanka. Gdyby nie brak owu to byśmy już drugie robili od 2 dni jest nieodkładalna i już mam dość Ciągle wisi na piersi- tzn je 3 minuty a potem tylko ciamka i zasypia. Jak ją odkładam do łóżeczka to jest wrzask i tak w kółko.
Ale ogólnie wszystko ok! Gładko nam poszło z KP, tylko podczas nawału troszkę musiałam wspomóc się laktatorem. Mała jest kochana, robi cudne miny i można na nią patrzeć godzinami (pod warunkiem, że nie jest to 20 h pod rząd na rękach )
Okruszek [emoji7]


Cytat:
Napisane przez dorotka1066 Pokaż wiadomość
Hej, u nas kiepskie wieści po wizycie. U mnie wrogi śluz, po 30 minutach już nic się nie ruszało. U męża fragmentacja 40 %, test wiązania z hialuronianem też poniżej normy. Także jest źle, chociaż dr pocieszała nas, że to nie są takie wyniki ktore uniemożliwiałyby ciążę i że ma sporo gorszych przypadków. W kolejnym cyklu badamy drożność, po tym dajemy sobie jeszcze 2 cykle naturalne i ruszamy z inseminacją. No i mam zacząć brać acard.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Eh.. A na ten wrogi śluz to nie ma jakiegoś leku? Powodzenia [emoji109]


Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora