Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2018 cz.1
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-20, 16:37   #2963
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Poszła wkładka co trzyma plecy. Było tam 5 komór i w każdej takie niby listewki no i one poszły 3 a 2 w ogóle nie było. Ja ten wózek kupilam za 100 i on już mały był od jakiegoś czasu a także mechanizm pochylania się zacinał, nie opłaca się robić.

Wózek tak mam nawet dwa ale na wsi jeden ma dętkę do wymiany a drugi jest w 3 miejscach. W poniedziałek "Teściowa" ma przywieść ten z zepsutą dętka tyle że będę musiała go dymac na dwa razy po schodach codziennie góra dół bo mi ukradną. W następną sobotę "tatuś" zrobi podmianke na taki co go nie lubię ale wiem na pewno że mi nie ukradną. [emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Będę mieć graciarnię od poniedziałku przez ten wózek a właściwie czołg jak go nazywam od początku.

Dodam jeszcze że ja tych wózków nie wybieralam ani on. Poza tym który mi się dziś zepsuł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Aaa i przestałam wydawać majątek na jej wodę która i tak 3/4 wylewa z bidonu z chowanym ustnikiem i niby niekapkow bo jej daje z dzbanka filtrującego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Kur... mnie strzeli bez dworu drugi raz do 21

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując