Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-21, 21:08   #4562
washingpowder
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 208
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Angel, ja to ze swojej strony polecam z LB na przykład multi-fruit, camphor souffle, pineapple enzyme scrub, fruit exfoliating serum. Z EGM mógłbym polecić serię anti acne, bo jest cudowna - peeling i maseczka wykonane jedno po drugim likwidują nawet wielkie pryszcze, nie radzą sobie tylko z krostkami na nosie, niestety, no ale EGM już nie istnieje.....

Violet, na Teneryfę jak tylko wrócę to dam Ci znać, i od razu wyślę nie uf nie uf, bo wiele osób formuła z LL robi niespodzianki. W sumie nie wiem, czy więcej jest lubiących czy nielubiących. Podobno daje satynowe wykończenie, lepiej się rozprowadza... Mi się warzy na twarzy, zapycha troszkę, dziś mi zrobiło plamy na policzkach - żółta kropa, a dookoła prześwitywał mój wieczny, lekki rumieniec, którego staram się na wszelkie sposoby zakrywać, i za nic nie dało się go przykryć. Dopiero zmycie wszystkiego i nałożenie resztek Lucy dało cudowny mat, gładkość....
washingpowder jest offline Zgłoś do moderatora