Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-21, 12:09   #2750
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87679446]Ja tak samo. Nawet filmów nie oglądam, zasypiam z synem i tyle mam z tego wszystkiego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Dobrze (i niedobrze jednocześnie) wiedzieć, że nie tylko ja tak mam. Bardzo wkurzają mnie te posty znajomych jak to ekstra za☠☠☠iście jest siedzieć w domu, ile czasu na nadrabianie seriali i książek itd. Ja potrzebuję rozgraniczenia na czas pracy i czas wolny. Książka mnie cieszy tylko wtedy jak wiem, że ten czas na czytanie jest ograniczony. I moja praca polega na tym, że od zawsze część obowiązków robiłam w domu, ale też wychodziłam do ludzi. Teraz bez wychodzenia to dni zlewają mi się w jedno, nie mam energii, żeby cokolwiek fajnego zrobić, a to tylko tydzień trwa.


Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Sąsiedzi chyba uskuteczniają jakie biegi pokojowe. Łomot jest słyszalny i wyczuwalny w kilku pionach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O swoich sąsiadach nawet nie będę wspominać. Żaliłam się zresztą tu, że codziennie tańczą albo cholera wie co robią, bo też słychać łomot i tupanie. No, ale ja za cienka w uszach jestem, żeby iść i zwrócić im uwagę, będę cierpieć w milczeniu. Aa i ciągle odkurzają. Wczoraj było odkurzanie i przesuwanie mebli i dzisiaj już też to dziadostwo buczy.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora