Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kolorówka Bobbi Brown
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-09-27, 20:49   #1938
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja myslslam zeby moze rozbielic jasniejszym podkladem deczko, ale musiałby być ten sam tylko jasniejszy, czyli musiałabym miec forever 020 i 010 i spróbowac mieszac A nejlepiej, jakby byl jakis jasniejszy od 010 i zołtawy. Poza pl sa takie? Nie wiem moze?

No za taką cene, to spoko

Obecnie sypkiego KVD i bardzo mi przypadł do gustu, na zmiane z z RCMA. Wczesniej mialam LM sławetny, ale zbyłam, jakos sie nie pokochalismy
Pytasz czy kropelki tbs są poza Polską? Szczerze mówiąc nie pamiętam czy kupowałam je u nas ,możliwe że w Niemczech albo Szwajcarii .... Nie wiem, ale są świetne bo dzięki temu że konsystencje mają lejącą i wodnistą nie robią mi z tego typu podkładów zbitych form bo tego bardzo nie lubie owszem nyx jest bardziej wydajny za to tu efekt jakby..... Jakby nie z farby.. Nie wiem czy wiesz co mam na myśli... Nie umiem tego ubrać w slowa. Chodzi mi o to że nie mam nachalnie przefarbowanego podkładu. Podton nie jest zmieniony, a to bardzo bardO fajne.

Ja mam w sumie tylko meteoryty bo wydenkowałam mineralnego maca. La mer też mi się skończył. Kupie albo raz jeszcze sypańca albo jakiś prasowany standardowy puder od guerlaina.... Bardzo mnie kuszą. Podobnie sypaniec od Estee Lauder.


Ten puder od kvt jest bardzo chwalony. Czy on mocno matuje?

Ja właściwie podkładów long lasting nie musze w żaden sposób pudrować. Meteorytów uzywam z przyzwyczajenia. Dziś shoseido synchro miałam .....15 godzin... Nie zaświecil się wcale tyćkę starł przy nosie bo go dmuchałam.... No ale ja mam cere suchą więc przy takich szalenstwach dodatkowa porcja olejku obowiązkowa

Niemniej....trwałość petarda. Czy power fabric trzymał sie u Ciebie równie dobrze jak synchro?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując