Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie z nerwicą oraz depresją - grupa wsparcia cz. III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-21, 12:53   #48
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją - grupa wsparcia cz. III.

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedź
No właśnie na początku miałam coś w rodzaju ataku astmy (jestem alergikiem ale astmy nigdy nie miałam). Przy tych atakach całą się trzęsłam i mówiłam tylko pojedyńcze słowa. Pogotowie było u mnie 3 razy
Obecnie duszności powoli mijają, za to inne objawy wychodzą przed szereg (tiki mięśniowe, zaburzenie widzenia, ból żołądka, lęk przed śmiercią budzący w nocy) Naczytałam się o chorobach i popadłam w paranoję. Żegnałam się z chłopakiem i płakałam w rękaw, że jeszcze chcę żyć . Za sobą mam też pierwsze spotkanie z fajnym psychoterapeutą, ale cóż z wizyt, jak mamy wirusa. Czekam na kwiecień co dalej..
J

Totalnie opisujesz mnie kiedyś Więc spokojnie, pomyśl sobie tak, że jeśli coś Ci jest, to lepiej, że wyjdzie i wtedy można leczyć, ale prawdopodobnie to "tylko" nerwica. Jeśli chodzi o wirusa to możesz spróbować terapii przez Skype lub telefon. Ja co prawda z niej zrezygnowałam, źle się czuję, sztucznie, ale może Tobie to podejdzie.
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując