Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-26, 19:24   #3723
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 [emoji173] cz.3

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
Urosły wam stopy? Ja dzisiaj próbowałam nałożyć botki, bie wcisnelam ale myślę może spuchla noga to dlatego. Wyciągnęłam z szafy baleriny ktore były za duże o rozmiar i bez wypychania wata bym w nich nie wyszla a tu zonk bo za małe na dlugosc :O idzie jesień a żadne buty nie są na mnie dobre ;o

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Urosły i już zostały. A teraz jeszcze opuchlizna to już w ogóle [emoji849]
Cytat:
Napisane przez slasherka Pokaż wiadomość
U mnie nic się nie dzieje. Jestem w szpitalu. Na razie miałam 2razy robione ktg i niedawno usg. Nie wiem na ile pomiary wagi wg usg są wiarygodne ale wczoraj w gabinecie u lekarki wychodziło że mała waży 3800g a dziś na usg szpitalnym wyszło 4300g[emoji52]. Ogólnie warunki w szpitalu mocno Prl-owskie. Za to oddział noworodków mają świeżo po remoncie i wyglada pieknie[emoji7]. Jeszcze przy przyjeciu trafiłam na mega niedelikatnego lekarza.

Meryy trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze[emoji8]

Fubizka jak już robisz badania tarczycowe to zrób od razu cały panel czyli tsh, ft3, i ft4 da ci to lepsze rozeznanie w pracy twojej tarczycy. I mój lekarz zawsze mówił że nie muszę być na czczo tylko nie wolno przyjmować żadnych leków. Ale ja zawsze na pobrania jeździłam na czczo.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
To dawaj znać jak coś się dowiesz więcej [emoji4] Błąd pomiaru 500 więc w sumie prawda może leżeć gdzieś po środku.
Cytat:
Napisane przez agnieszka_wilczewska Pokaż wiadomość
Leżę w tym szpitalu tak sobie i nie mam pojęcia co z wynikami. Był przed chwilą obchod, zapytałam o to lekarza to stwierdził, że jutro na porannym obchodzie się dowiem... Ciśnienie takie sobie.... Nie mam pojęcia co tu ze mną chcą zrobić [emoji12] czy czeka mnie wypis czy indukcja czy obserwacja jeszcze [emoji848] nie ukrywam, że lepiej by się spało z wiadomością co właściwie w najbliższych dniach człowieka czeka
Pewnie jeszcze sami nie wiedzą co z Tobą zrobią. Podejrzewam że narazie jest obserwacja a na decyzję przyjdzie pora. Ale pytaj, pytaj jutro na obchodzie może już coś powiedzą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora