Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-07, 02:28   #364
agnieszka_wilczewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 309
Dot.: Mamy Październikowe 2019 [emoji173] cz.3

Czy wy możecie spać? Ja mam ogromny problem. Kładę się do łóżka, straszna zgaga mnie łapie i jakiś syndrom niespokojnych nog(mam wrażenie, że moje stopy są rozpalone i nie mogę ich ułożyć)... czasami zdarzały się te problemy ze snem, ale to jedna gorsza noc na kilka do zniesienia...Wczoraj zasnęłam o 05:00,dzisiak po 03:00 a nie zapowiada się na odpoczynek 😴 Z piątku na sobotę spałam może godzinę przez całą noc, z soboty na niedzielę odespalam - z bieganiem na siku co godzinę rzecz jasna 😕 Męczy mnie to, chciałam iść rano na badania, muszę je zrobić przed poniedzialkowa wizyta u lekarza-nie wiem czy po kolejnej takiej nocy dam radę wstać, jak już padne.

A jeszcze co do tej zgagi to przed ciąża może zdarzyla mi się dwa razy w życiu,nawet nie wiedziałam dobrze co to właściwie jest Zaczęłam oglądać obrazki jak zmienia się organizm kobiety podczas ciąży. Spojrzałam na te ścisniete jelita (miałam jakieś tam swoje wyobrażenia, ale jednak zobaczyć coś tak "dosłownie" to zupełnie inne wrażenie) to nie dziwie się wszelkim problemom zolodkowo-trawiennym 😥 Podziwiam te z nas które już maja dzieci i znalazły siły na kolejne ciąże. Ja się do tego nie nadaje...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20190807_024528_com.android.chrome.jpg (79,0 KB, 55 załadowań)
agnieszka_wilczewska jest offline Zgłoś do moderatora