Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dlaczego doceniamy coś dopiero gdy to stracimy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-17, 18:43   #11
kabo_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 19
Dot.: dlaczego doceniamy coś dopiero gdy to stracimy?

Cytat:
Napisane przez Tony_Montana Pokaż wiadomość
Ten "pies ogrodnika" to żałosne zachowanie po rozstaniu. Jak można być złym o to, że ktoś układa sobie życie, ZWŁASZCZA że sami zgodziliśmy się na rozstanie? No sorry ale zostawiłaś/eś mnie? To wielkie przyrodzenie Ci do tego co robię To jakieś niedorozwinięcie.
A tam, zaraz żałosne, raczej naturalne. Człowiek się zastanawia, czy dobrze zrobił, wyciąganie wniosków jest chyba lepsze, niż bezrefleksyjne podejście. Poza tym Autorka nie jest zła na eksa, tylko zaczęła za nim tęsknić i przytomnie reaguje nie decydując w emocjach, tylko próbując zrozumieć samą siebie i uczucia, które nią kierują.
Autorko, rozumiem Ciebie doskonale, związek, który opisujesz i Twoje emocje w obecnej sytuacji są bardzo podobne do moich przeżyć z tą różnicą, że to ja podjęłam decyzję o rozstaniu i mój B. raczej już nigdy ze mną rozmawiać nie będzie. No i męczę się już 7 miesięcy, ale wizażanki twierdzą, że kiedyś przejdzie Jeśli spróbujesz z nim jeszcze raz, postaraj sobie najpierw dogłębnie uświadomić wszystko, co powoduje, że jednak chcesz spróbować i docenić to, czego obecnie nie masz. Jeśli jednak po rozstaniu miałaś poczucie, że to niekoniecznie koniec, że jest jeszcze furtka do powrotu, a nowa dziewczyna zaczęła tę furtkę zamykać, jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że to faktycznie pies ogrodnika. Kurczę, kto wymyślił, żeby człowiek miał tak skomplikowaną naturę?
kabo_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując