Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niemcy V
Wątek: Niemcy V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-19, 14:13   #3370
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Niemcy V

[1=7ccce98bd1fb37e774261cb 8463420b8c7814618_5eb735f 295b28;87007298]Gdzie wy pracujecie?

Ja nie mam zadnych nadgodzin, mam w umowie tydzien pracy 38h. O 16 wylaczam komputer i ide do domu.[/QUOTE]

Jak już pisałam, branża logistyczno-spedycyjna- teoretycznie z pracą bez problemu, a w praktyce zarobki średnie i sporo pracy.
A Ty gdzie pracujesz?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja także na pewno nie chcę pracować na 100%. Wszyscy, których znam, którzy sobie zmniejszyli czas pracy, twierdzą, że była to jedna z najlepszych decyzji w ich życiu.
Chyba każdy nie chce, dlatego cieszę się, że po Elternzeit tam nie wracam i zmieniam branżę

Co innego, jak jesteś tutaj "z doskoku" tylko na zarobek, to na to się nie patrzy, trzaska się godziny, ile wlezie, aby jak najwięcej wyciągnać i wrócić do kraju...
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując