Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ulubiona reklama i ta znienawidzona cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-09, 09:12   #1501
hatka
Zadomowienie

Ulubiona reklama i ta znienawidzona cz. III

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Z tymi sumami to dopiero za którymś razem zrozumiałam ale ogólnie z reklam CA z Dawidem Podsiadło podobała mi się ta pierwsza (o tym że nie potrzebuje np. pożyczki na ślub bo zaręcza że nie zamierza go brać itd.). Najgorsza była ta z "iiiii?", ale reszta też już szału nie robi.

Przypomniała mi się jedna reklama która już chyba chwilę nie leci - butelek z filtrem do wody czy tam samych filtrów. Facet-dbający o środowisko jest w związku z laską, która ma to w pompie i patrzy jak wkurzony trzylatek gdy ona używa jednorazowych reklamówek czy pije wodę z małych butelek i je wyrzuca. Kłócą się, rozstają, w końcu ją na jakiejś imprezie oświeca że pije z jednorazowego kubka! Mieszkają w mieście w którym jest tylko jeden sklep i się z chłopem tam w końcu spotykają i on jest dumny z niej z uśmiechem Jokera gdy widzi że ona ma materiałową torbę na zakupy. Koniec końców idą na chatę się gzić i jej spada ta torba z wow wow butelką z filtrem Psychopatyczna mimika jednej z postaci to jedno co mnie w tej reklamie śmieszy, ale naprawdę ostatnia scena jest wisienką na torcie w połączeniu z hasłem "nic co ważne nie jest jednorazowe", gdy już się myśli że może to reklama prezerwatyw

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mnie sie ta reklama podobała, choć widzialam ją tylko raz - ostatnio w kinie, w tv jej nie widziałam. Przede wszystkim ma ważny przekaz w dzisiejszych czasach, abstrahując od przedmiotu, który reklamuje. Czemu od razu używać takich pejoratywnych słów, jak „gzić” - co to, miłość jest czymś niewałaściwym?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez hatka
Czas edycji: 2019-11-09 o 09:15
hatka jest offline   Odpowiedz cytując