Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ulubiona reklama i ta znienawidzona cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-09, 09:24   #1502
Timon i Pumba
hakuna matata

Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona cz. III

Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
Mnie sie ta reklama podobała, choć widzialam ją tylko raz - ostatnio w kinie, w tv jej nie widziałam. Przede wszystkim ma ważny przekaz w dzisiejszych czasach, abstrahując od przedmiotu, który reklamuje. Czemu od razu używać takich pejoratywnych słów, jak „gzić” - co to, miłość jest czymś niewałaściwym?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tam bardziej widziałam tresurę i fochy niż miłość - "nie podoba mi się co robisz, ale domyśl się co" W końcu dziewczyna sama wpada na to w czym problem, bo wcześniej były tylko milczące fochy i wtedy ciche dni się kończą, ba, może wrócić do domu

Dobrze, zastąp zatem gzić na uprawiać seks

Ma ważny i modny przekaz, ale czy do czegoś prowadzi? Zastępuje jeden plastik innym, jedynie w mniejszej ilości. U mnie w mieście wodociągi reklamują picie wody z kranu jako troskę o własny portfel i środowisko - na zasadzie weź szklankę i pij. Nie weź szklankę, filtr i dopiero wtedy pij.

A tak w temacie przekazów w reklamie to do pieca ostro dowalił Adrian z przemocą domową, ale w pięknych rajstopach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz