Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Praca rozwijająca czyli jaka?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-13, 13:22   #10
Paprotka_
Zadomowienie

Dot.: Praca rozwijająca czyli jaka?

Cytat:
Napisane przez taka_ona86 Pokaż wiadomość
Ja uważam że mam bardzo rozwojowe stanowisko. Pracuję w firmie deweloperskiej na kierowniczym stanowisku i w zakresie moich obowiązków jest naprawdę wszystko.
Jeżeli ktoś w pracy ma z czymś problem, nie ważne czy księgowy czy kierownik budowy to moim zadaniem jest rozwiązanie tego problemu. Dzięki temu obecnie posiadam rozległą wiedzę w zakresie przepisów podatkowych, prawa budowlanego, prawa pracy i wielu innych. Na codzień współpracuję z architektami, notariuszami, działem prawnym, działem PR i ogrom wiedzy jaki otrzymuję od tych osób jest dla mnie bezcenny. Swego czasu dość regularnie uczestniczyłam też w spotkaniach grupy prawnej Polskiego Związku Firm Deweloperskich, uczestniczyłam w Targach Mieszkaniowych i róznego typu konferencjach dotyczacych polskiego rynku nieruchomości. W obecnej firmie pracuję 7 rok, na swoim stanowisku od lat 5 i nie wiem czy kiedyś mi się znudzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O, tak właśnie rozumiem rozwijająca pracę

Moja jest nudna i przewidywalna, nie ma w niej nic rozwijającego ale ja takiej właśnie obecnie potrzebuję. Bezpiecznej, z tymi samymi ludźmi, bez spotkań, podejmowania decyzji, takiej w której nie muszę wychodzić ze strefy komfortu. Zarobiona jestem cały dzień, nie nudzę się, ale w końcu odpoczywam psychicznie i nie żyję w stresie.