Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-06, 08:08   #1708
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Vadi - o kurcze. Będziesz stosować jakąś profilaktykę na wszy? chyba jest jakiś spray odstraszający

Morelle - współczuje kłótni. Polecam poczytać o porozumieniu bez przemocy. Uważam, że wiele kłótni dałoby się uniknąć gdyby osoba której coś nie pasuje zamiast atakować drugą szczerze powiedziała co czuje przedstawiając daną sytuacje i o swoich oczekiwaniach.

Np. Zamiast: Non stop wisisz na telefonie z kolegą. Widocznie rodzina i ja jesteśmy mało ważni. W ogole nie spedzasz ze mna czasu tylko kolega. Mam dość.

To:
Kochanie, od godz 11.00 piszesz sms z kolegą, a jest godz 13.00, czyli juz 2h tak spedzasz. Ja w tym czasie nakarmialam dzieci, przewinelam itp. Czuję się zmęczona i samotna. Oczekuję, że teraz spedzisz 30min z dziecmi zebym mogla odpoczać, a wieczorem chcialabym z tobą obejrzeć film. Bardzo potrzebuje takiego czasu we 2. Co ty na to?

Dodam, ze odpowiedzią na 1 sytuacje na 99% bedzie bronienie sie - wcale nie, przesadzasz, ty też... bo jesli ktos poczuje sie atakowany to naturalną czynnością jest bronienie. A i wiem ze to jest arcytrudne i mi to nvc nie wychodzi jeszcze przy konfliktach z M.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując