Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-10, 14:02   #2588
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
Przeciez można zamontować deszczownicę i słuchawkę. Nie spotkałam się nigdy z innym rozwiązaniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
Jak nie chcę moczyć włosów, to sobie stoję na skraju strumienia i odchylam głowę poza strumień. Daje radę.

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Przypomniało mi to, jak raz mi na lotnisku we Włoszech wyjęli z bagażu i potraktowali jako płyn... Gruszkę.[emoji2360] [emoji1787]
Nie wiem co takiego niebezpiecznego w niej by było... Ulepiłabym coś sokiem, czy jak.
Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Używam codziennie Uwielbiam to uczucie, dużo wygodniej mi się myje niż zwykłą słuchawką. Przed remontem mieliśmy tylko słuchawkę, to też montowałam ją jak najwyżej i robiłam sobie z niej taką mini deszczownicę, ale strumień o wiele mniejszy, więc komfort nieporównywalny.



Da się jak najbardziej, codziennie się tak myję, a włosy raz na 3-4 dni. Nie rozumiem, czemu dla wielu osób to jest taka zagadka Jedyne, co mi się dzieje, to mam mokre włosy na karku, tam, gdzie woda rozbryzguje się na plecach.



Są takie warianty, że masz samą deszczownicę, ale nie wiem, kto się na to decyduje [emoji14]



Do spłukania włosów, zwłaszcza gęstych, faktycznie lepiej się nadaje słuchawka, dlatego dla mnie połączenie deszczownicy z słuchawką to najlepsza opcja. Włosy normalnie moczę, myję i wstępnie spłukuję pod deszczownicą, a potem przekręcam na słuchawkę, pochylam głowę, włosy daję do przodu i wypłukuję dokładnie resztki.




Dokładnie, ja też tak robię, plus staram się nie pochylać za bardzo głowy w dół. Ale to nie jest żadna ekwilibrystyka. Spinam włosy jak najwyżej i kark delikatnie do góry, i nic się nie dzieje. Ewentualnie jak mi coś spadnie na podłogę, to muszę uważać, żeby przy podnoszeniu nie wsadzić głowy prosto pod wodę
Każdy musi pod siebie dobrać tę deszczownice czy jej brak
Ja się bardzo wkurzam za każdym razem, gdy w wynajmowanym mieszkaniu czy hotelu jest ta deszczownica, bo:
- cieknie z niej lodowata woda na początku zanim jest przekierowana do słuchawki
- generalnie przecieka i kapie i jest to głośne
- żeby nie moczyć włosów trzeba stać gdzieś w rogu brodzika, połowa ciała poza wodą, a to u mnie oznacza zawsze zimno i gęsią skórkę. Bardzo niekomfortowe.

No nie lubię i już

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując