Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planujemy zajść w ciążę w 2008/2009 roku część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-24, 10:23   #2391
kobra913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Klocko
Wiadomości: 450
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008/2009 roku część IV

[quote=Nika1980;10631892]
Cytat:
Napisane przez kobra913 Pokaż wiadomość

Kobra, mi też życie nie poszczędziło przykrych doświadczeń ( jak wielu z nas) ale ja uważam, że nigdy nie należy się poddawać- NIE! niech się starają jak mogą zrobić mojego życia ciąg udręk i smutków- tyle lat próbowali i wtedy nie mogłam się bronić. ale teraz mogę- i jestem silniejsza. i jestem szczęsliwa. nawet bez dziecka.
Kobra- masz męża który Cię kocha- niewielu ludzi wbrew pozorom spotyka taką miłości. trzeba uczyć się cieszyć drobiażdżkami, małymi rzeczami.
główka do góry. i myśl intensywanie, że kochasz mężą i bęziesz miała dziecko! czy wiesz że Twoje ciłąo reaguje na Twoje mysli i emocje? stąd się biorą choroby pscyhosomatyczne, stąd się bierze słynna bariera psychiczna w zajściu.
trzymaj się ciepło!

PS: mój mąż jest właśnie na lekcji jęz. polskiego, łamie sobie język pewnie biedaczek, a ja idę się na bóstwo zrobić...
haha dziwne ze chodzi na lekcje moj by dawno sie wkurzyl i przestał sie uczyc ja na bustwo bede sie robic w najblizszym czasie a dokladniej w grudniu bo wtedy chcemy wziasc slub koscielny
__________________
Nie rezygnuj z nadziei,
nie daj się ponieść rozpaczy
z powodu tego, co się stało.
Opłakiwanie tego, co nie wróci,
co zostało stracone bezpowrotnie,
jest najgorsza z ludzkich słabości."
- Khalil Gibran
kobra913 jest offline Zgłoś do moderatora