Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-19, 14:05   #118
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Zawsze zastanawiam się jak to się trzyma sutkow[emoji848] czy jak biust niewielki to nie zjeżdżają. No i czy w upały nie odparzają? [emoji849]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie sutki trochę cierpią pod takimi silikonowymi nakładkami, skóra się strasznie poci pod tym silikonem i marszczy tak nieprzyjemnie, jak np. palec pod nieoddychającym mokrym plastrem lub po długiej kąpieli. I od kropli potu robią się takie niemiłe wgłębienia w skórze bo pot nie ma jak uciec Oczywiście to wszystko znika, ale mam gdzieś świadomość, że skóra pod takim nieoddychającym silikonem cierpi. Dodam jeszcze, że nie mam problemów z nadpotliwością, wszystko w granicach normy, no ale jednak milej, gdy skóra oddycha

Jednocześnie chcę przestrzec przed Chińczykami obiecującymi full refund bez sporu. Oczywiście teoretycznie było mi to znane, w końcu zamawiam na Ali nie od dziś, ale przekonałam się na własnej skórze, że naprawdę nie oddają pieniędzy

Jedna przesyłka mi nie doszła (wartościowa!), 5 lipca Chińczyk obiecał, że już wnioskuje o full refund i mam poczekać kilka dni na kasę. Ale zostało tylko kilka dni ochrony, więc napisałam mu, że ok poczekam kilka dni, ale proszę też o wydłużenie czasu ochrony - gdyby pieniądze nie doszły, to chcę mieć możliwość założenia sporu. Przedłużył, ale o krótko (może liczył, że przegapię ). Wczoraj, 18 lipca założyłam spór, bo nadal pieniądze nie doszły . Także niestety potwierdzam, że tylko okres ochrony i spór może nas uratować i w żadne bajki majfrendów nie można wierzyć Wiem, że Ameryki nie odkryłam bo w teorii wiedziałam to od dawna, ale teraz wiem też w praktyce
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując