Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba Evolution of the color Alfaparf
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-26, 11:27   #31
piaseczek
Raczkowanie
 
Avatar piaseczek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 62
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Witam ponownie Wczoraj farbnęłam mamę tym kolorem, co zawsze (PP02, seria Platinum), dałam wodę z Alfaparfu i dodatkowo wzmacniacz rozjaśniania 0SP, wyszły żółte! Używałyśmy tego odcienia od jakiegoś czasu i to się nigdy nie zdarzyło...także odradzam wzmacniacz...przynajmniej przy farbowaniu ciemnych włosów na blond. Woda średnia, dla nas Scandic jest ok i absolutnie nie kupię już wody Alfaparf, bo niczym się nie różni (w naszej ocenie) od Scandica, po którym mam ładne, błyszczące włosy i kolor się mało wypłukuje, po wodzie L`Oreal było gorzej. Do sedna: Kathy 579 - u mnie 8,4 się trochę wypłukał, ale ja go kładłam po ściąganiu koloru i niestety tak jest, że te miejsca szybciej płowieją, moje naturalne lepiej trzymają kolor. Masz włosy kręcone, więc z natury są suche i każda woda sprawi, że będą bardziej suche, nie ma znaczenia, jakiej marki. Polecam odżywkę Alfy Nutri Seduction bez spłukiwania. Jak masz już włoski rude, a Twoje nie są czarne z natury, to myślę, że 6% wystarczy, ja mam ciemny/średni brąz i się sprawdza, 9 za bardzo wysuszała...Powodzenia
Aha, dodam, że używam szamponów przeciwłupieżowych i to powoduję, że kolor blednie...kiedyś nie używałam i było lepiej.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Do maya37: testowałam 10,21 na mamie szatynce, wyszedł burawy, nie wiem jak będzie na blondzie...z moich testów wynika, że do pozbycia się żółci lepsze są same opale, tj, takie odcienie, które mają tylko 2 po kropce (czy przecinku), np. 8,2; 9,2 itd.....ładniej wychodzą, tak świetliście, a te z popielem, czyli zawierające 1 w opisie, tak jak 8,21 - są bure, ale to tylko tyle, ile zaobserwowałam ja. Sama usiłowałam rzucić 8,21 na moje rude i nic nie wyszło, na odrostach (ciemnych) wyszło ryżawo, a dodam, że moje naturalne się ładnie rozjaśniają...Pozdrawiam; )

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Kathy 579 - jak z Artego? Napisz coś więcej, ładne odcienie, jak z kondycją włosów? Zastanawiam się, czy nie spróbować, nie żebym miała jakieś zastrzeżenia do Alfy, broń Boże. Po prostu lubię zmiany
piaseczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując