Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba Evolution of the color Alfaparf
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-08, 21:29   #53
piaseczek
Raczkowanie
 
Avatar piaseczek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 62
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Do kathy579: Ja się staram farbować tak co 1,5 miesiąca, czasem nie wychodzi i co miesiąc sięgam po farbę Ostatnio wytrzymałam prawie dwa i nie było źle, bo jak już pisałam 8,45 fajnie współgra z moimi, nie rażą tak bardzo ciemne odrosty Seria Nutri Seduction jest niewiarygodna, dziś umyłam włosy szamponem zmiękczającym z tej serii, polecają go do suchych i kręconych, nie przetłuszcza, a włosy są po prostu jakby nie znały farby, jestem zszokowana, że aż tak poprawiła się ich kondycja, lśnią, milutkie, mięciutkie, aksamitne Nałożyłam też na 40 minut maskę i...nie poznaję włosków Daj znać, jak się u Ciebie sprawdził melon. Pozdrawiam gorąco

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

A jeśli chodzi o ideał Kiedy farbowałam się na brąz, bliska ideału była dla mnie farba Matrixa ton w ton (chyba nazywa się Color Sync). Używałam odcieni na poziomie 5, u mnie były śliczne czekoladowe, włosy odżywione po każdym farbowaniu, świeciły się niesamowicie (dla mnie 5WN, 5N i 5M były super, ) Polecam

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Kathy579, kiedyś jedna dziewczyna polecała mi Londę (magiczny wulkan), miała dość ładne włosy, tylko w czerwień raczej niż w rudość, tylko matowe. Wkrótce potem to ona poleciła mi Alfę, którą wychwala pod niebiosa Ja kiedyś używałam Londy drogeryjnej (z 6-7 lat temu), to był najpierw jasny brąz potem mokka, w sumie nie była to zła farba, ale mama nie miała wprawy i za każdym razem farbowała całe...potem wiadomo - dekoloryzacja itp...około 1,5 roku temu, może więcej, zamalowałam sobie karmelowe pasemka orzechowym brązem z Londy i znów - dekolor...ale dzięki tym eksperymentom stałam się rudzielcem
Dobrej nocki
piaseczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując