Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba Evolution of the color Alfaparf
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-09, 13:40   #56
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
.....
doświadczenia z Alfa... robiłam zwłaszcza na sobie,urzekła mnie ich gama środków do pielęgnacji,potem przyszła kolej na fabry i rozjaśniacz... świetny jest.Generalnie testuję kolory na poziomie4-5.
Alfa... do Artego ma się nijak
Również Arti na tle takich farb jak Ducastel,FarmaVita,Inebri a ,Vitality's ... dla mnie wypada blado.

Zdecydowanie mogę polecić za to wspomniane tutaj SYNC Color z Matrixa... świetne odżywki-koloryzujące!
......................... ................

Ostatnio prawie każdy kto farbował włosy Matrixem, jest bardzo zadowolony i poleca tą farbę, mnie przeraża to że to ta sama siec, fabryka co loreal...a jak pisałam nie toleruje majirela
daj mi namiar na tą świetną odżywkę koloryzującą? czy to biolage?

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------


......................... ........................
Dziękuję za odpowiedzi
Ostatni naprawdę słyszę bardzo pozytywne opienie i to bardzooo..na temat matrixa, ale to przecież to samo co loreal
Jeśli chodzi o nutri seduction, to kiedys używałam tej serii - o!! szmpon jest z perełkami..tak?
Ja polecam maskę bambo z Alfy (reconstruction) moim zdaniem regeneruje silniej niz ampułka...
Jeśli chodzi o stan moich włosków...to już naprawdę nie mam siły robię co mogę ale jakos srednio wychodzi, farbka już się wypłukała- czekam na maskę melonową (nie jest to złe wypłukanie bo mam włosy koloru jasnego miodu, jednak nie za bardzo rudzielec) Po myciu wyglądają super ale tylko na chwilę...nie wiem czy juz może za bardzo oblepione są siliconami...ahhh, ten typ tak ma[/QUOTE]
..........
Dziewczyny,Dziewczyny...u ściślijmy.... z Matrixa tylko i wyłącznie polecam SYNC COLOR .... nie polecam ich ''normalnych'' farb SoColor....są....bardzo niespecjalne..i często alergizują. Natomiast SYNC Color to rodzaj tonera bez amoniaku i ceramidowej odżywki ,takie 2w1.
Nakłada się go jak produkt koloryzujący ze specjalnym aktywatorem do Synców,na bardzo dokładnie umyte,wilgotne włoski..i trzyma 20-30 min i spłukuje.Generalnie Matrixa jako takiego nie lubię.Jedynie serie Biolage mozna ewentualnie polecić.'
a noo i taki zabieg generalnie wykonuje się u fryzjera,ale widzę,że dobrze radzicie sobie w domu z profesjonalnymi farbami,problem może być tylko w tym,że z tego co wiem aktywator do Synców jest tylko w litrowych pojemnościach.<koszt około 40zł/litr>
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2010-04-09 o 14:18
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując