Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolejny raz maturze się nie damy - poprawkowicze.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-29, 11:39   #63
mayletka
Rozeznanie
 
Avatar mayletka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zadupie.
Wiadomości: 573
GG do mayletka
Dot.: Kolejny raz maturze się nie damy - poprawkowicze.

Cytat:
Napisane przez Trochofora Pokaż wiadomość
Ok. Dziękuję za informacje

W sumie przez 3 lata LO wałkowałam zadania z Pazdro i jakiejś dziwnej książki z OPERONu Zadania w Pazdrze były czasami kosmiczne, a czasami w ogóle niechemiczne. Za to te z OPERONu porażały błędami... Nawet takimi głupimi. Zaglądasz do odpowiedzi, liczysz jak oni na kalkulatorze, a i tak inne liczby wychodzą... Ech
u mnie te książeczki z operonu się kurzą, nie mam pojęcia, dlaczego je kupiłam

Cytat:
Napisane przez micraneska Pokaż wiadomość
a nie radzę sięgać po zbiór Maturalnie że zdasz - zadania mega trudne, niematuralne - szkoda czasu i nerwów
serio? mi się z biologii nawet podobał zwłaszcza, że tegoroczna matura była dość trudna i boję się, żeby w nadchodzącym roku mnie nie przerosła

Cytat:
Napisane przez lovelybaka Pokaż wiadomość
Od sierpnia zaczynam, mam nadzieję, że jak się zepnę to wystarczy na te 30%

Wysłane za pomocą Tapatalk 2
na pewno, zdolna dziewczyna jesteś

Cytat:
Napisane przez MsLizard Pokaż wiadomość
Matury ani z chemii, ani z biologi nie zdawałam ale wtrącę swoje 3 grosze w dyskusje Zauważyłam, że osoby bardziej uzdolnione w kierunku bio-chem albo humanistycznym, lepiej radzą sobie z biologią niż z chemią. Ja jako osoba bardziej uzdolniona w kierunku matematycznym mogę powiedzieć, że chemia jest dla mnie o wiele łatwiejsza niż biologia, a przynajmniej jeżeli chodzi o zdanie matury. Tego kto wymyślił taką formę zdawania biologii powinni ukamienować Naprawdę podziwiam ludzi, którzy mają wysokie wyniki z matury z biologii. Także gratulacje dla was dziewczyny.

Niestety ubolewam nad poziomem dzisiejszej edukacji, jest coraz gorzej a podręczniki zupełnie nie przystępne. Polecam uczenie się ze starszych podręczników, bo były naprawdę dobre Ja w liceum korzystałam z książki wyd. Rożak rok 2002 (do chemii) i z biologii Wiśniewskiego (nie pamiętam roku wydania) i bardzo sobie je chwaliłam. Niestety dzisiejsze podręczniki to czesto przerost formy nad treścią, do tego pisane językiem dosyć niezrozumiałym.
chyba coś w tym jest

bardzo dużo osób chwali Rożaka, ale niemożliwie trudno go dostać. na allegro widziałam jedną aukcję, ktora zaczyna się od 120 zł
Cytat:
Napisane przez GiselleAbby Pokaż wiadomość
Ja nie chcę się przenosić - filologia to był mój cel
Po prostu chciałabym skończyć jeszcze inne studia, niekoniecznie w kraju, ekhm...
aaa, teraz rozumiem powodzenia
Cytat:
Napisane przez plastikowabiedronko Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
To i ja dołączę, rozważam napisanie rozsz matmy za rok, może rozsz rosyjski czy podstawowy francuski, jak mi szczęście dopisze
hej biedronko, nienawidząca francuszczyzny
ale zaraz, wcześniej francuskiego nie zdawałaś, więc teraz musisz na nowych zasadach, można pisać przedmiot dodatkowy na poziomie podstawowym?
__________________

Przeszła kurs przygotowawczy do bycia piękną suką i
wyszła z niego z wyróżnieniem, dyplomem z różową bransoletką jako prezentem dla prymuski.


instagram||blog

Edytowane przez mayletka
Czas edycji: 2014-07-29 o 11:45
mayletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując