Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolejny raz maturze się nie damy - poprawkowicze.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-29, 11:49   #64
201607061212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 674
Dot.: Kolejny raz maturze się nie damy - poprawkowicze.

Cytat:
Napisane przez mayletka Pokaż wiadomość
hej biedronko, nienawidząca francuszczyzny
ale zaraz, wcześniej francuskiego nie zdawałaś, więc teraz musisz na nowych zasadach, można pisać przedmiot dodatkowy na poziomie podstawowym?
Przez dwa lata jeszcze możemy zdawać na starych zasadach

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez MsLizard Pokaż wiadomość
Matury ani z chemii, ani z biologi nie zdawałam ale wtrącę swoje 3 grosze w dyskusje Zauważyłam, że osoby bardziej uzdolnione w kierunku bio-chem albo humanistycznym, lepiej radzą sobie z biologią niż z chemią. Ja jako osoba bardziej uzdolniona w kierunku matematycznym mogę powiedzieć, że chemia jest dla mnie o wiele łatwiejsza niż biologia, a przynajmniej jeżeli chodzi o zdanie matury. Tego kto wymyślił taką formę zdawania biologii powinni ukamienować Naprawdę podziwiam ludzi, którzy mają wysokie wyniki z matury z biologii. Także gratulacje dla was dziewczyny.

Niestety ubolewam nad poziomem dzisiejszej edukacji, jest coraz gorzej a podręczniki zupełnie nie przystępne. Polecam uczenie się ze starszych podręczników, bo były naprawdę dobre Ja w liceum korzystałam z książki wyd. Rożak rok 2002 (do chemii) i z biologii Wiśniewskiego (nie pamiętam roku wydania) i bardzo sobie je chwaliłam. Niestety dzisiejsze podręczniki to czesto przerost formy nad treścią, do tego pisane językiem dosyć niezrozumiałym.
Mam to samo, chemia dla mnie była o wiele łatwiejsza w nauce niż biologia
201607061212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując