Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolejny raz maturze się nie damy - poprawkowicze.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-01, 00:49   #75
mayletka
Rozeznanie
 
Avatar mayletka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zadupie.
Wiadomości: 573
GG do mayletka
Dot.: Kolejny raz maturze się nie damy - poprawkowicze.

Cytat:
Napisane przez MsLizard Pokaż wiadomość
Mayletka, Rożak jest na chomiku, ale mogę Ci go też na maila przesłać.
o tym nie pomyślałam eh, aktualnie mój internet nie pozwala mi na pobieranie czegokolwiek
Cytat:
Napisane przez Trochofora Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Macie może nazwy związków chemicznych, czy też jonów, których kolory trzeba koniecznie znać na maturę z chemii? Wiem o miedzi, chromie, manganie i jeszcze kilku związkach, ale nie wiem co z resztą. Szukając w Internecie trafiam głównie na mega długie listy :/ Byłabym wdzięczna za pomoc!
pamiętam, że było coś takiego na stronie, która często reklamowała się na biologu i generalnie dopiero powstała, ale nie pamiętam adresu poszukam w ulubionych

Cytat:
Napisane przez dominika405 Pokaż wiadomość
Za wszystkich którzy poprawiają maturę trzymam mocno kciuki. Sama przez to przechodziłam 2 lata temu ( poprawiałam biologię i chemię).
Powiem wam, że zostanie w domu to była najlepsza możliwa decyzja. Ja naukę do matury godziłam z pracą na 3/4 etatu, czasami na cały etat ( czego nie polecam, bo z dojazdami zajmowało mi to cały dzień, więc na naukę nie miałam już siły). Jeśli się postaracie, ułożycie sobie mniej więcej plan nauki to na pewno się uda A na studiach spora część osób jest starsza o rok, dwa często też trzy lata ( bo są już po jakiś studiach) i i tak wszyscy trzymają się razem, piją razem i uczą się razem ( o ile grupa jest fajna) Nie ma żadnego podziału na grupy ze względu na wiek.
uwielbiam takie wpisy dzięki, bo już powoli zaczynałam się dołować, jak zobaczyłam, ile osób już na fejsie dodało swoje uczelnie i bardzo podziwiam Cię za pracę i naukę jednocześnie, ja pracować nie będę, więc to bardzo wydłuży moją dobę, co nie zmienia faktu, że dobry plan to podstawa można wiedzieć, o ile udało Ci się poprawić wynik? bo ja, niestety, muszę zrobić z chemii dość spory przeskok
__________________

Przeszła kurs przygotowawczy do bycia piękną suką i
wyszła z niego z wyróżnieniem, dyplomem z różową bransoletką jako prezentem dla prymuski.


instagram||blog
mayletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując