Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kobiety Bi i trójkąty
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-25, 11:20   #5
prawiczek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Gdańsk Górny Wrzeszcz
Wiadomości: 177
GG do prawiczek
Dot.: Kobiety Bi i trójkąty

Cytat:
Napisane przez Charlotte York Pokaż wiadomość
Nie jest ciężko znaleźć taką kobietę. Jest ich pełno. Aż sama się zdziwiłam. Ja "swoją" do jednorazowej przygody znalazłam w internecie (byłam niesamowicie ciekawa jak to jest). Ogłosiłam się na jednym portalu i byłam mocno zdziwiona ile dostałam odpowiedzi. Naprawdę wystarczy dobrze poszukać, bo jest więcej takich kobiet, niż nam się wydaje. (Oczywiście nie mówię o trójkącie. To nie wchodzi u mnie w grę. Ale takie propozycje również otrzymywałam po napisaniu "ogłoszenia")
Dokładnie, do tego na tych portalach jest wyszukiwarka gdzie można szukac osoby pod względem "miejsca zamieszkania" czy "preferencji seksualnych".
Ja sam mam profil na tego typu portalu i nawet mi się udało spotkać z dwoma kobietami, które tam publikują swoje zdjecie.
Kobiety z tych portali, są bardzo ostrożne jeżeli o realne spotkania z mężczyznami (w sumie się im nie dziwie) i facet musi się trochę natrudzić by taką kobietę przekonać... chyba, że ma nie podważalne atuty fizyczne.
Znam dziewczynę, która na takim portalu zaproponowała spotkanie facetowi, bo spodobały jej się jego fotki penisa. Do dzisiaj są razem i jest bardzo zadowolona z ich seksu.
prawiczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując