Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Blue Velvet
Wątek: Blue Velvet
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-30, 09:46   #9
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Blue Velvet

Cytat:
Napisane przez madchen19 Pokaż wiadomość
Twoj makijaz bardzo mi sie podoba idealnie dobrane odcienie blekitu i delkikatna kreska eyelinerem tworza doskonala kompozycje poprostu jestem zachwycona
dziękuję Ci bardzo mi miło, naprawdę serdecznie dziękuję

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
super,bardzo mi się podobaja bym się nie czuła w tych kolorach, bo się nie lubię w niebieskich czy turkusowych...

a tak z innej beczki..masz idealną cerę,więc po co Ci effaclar?!
Dziękuję Ci Paulinko, ja też niezbyt lubiłam te kolorki, ale wiesz, po propozycji Daisy, tak mi się to spodobało, że postanowiłam spróbować i nie było tak źle, mój TŻ był oczarowany.
Miło mi, że uważasz moją cerę za idealną, Twoja też zachwyca na MM, ale ufam, że nie "katujesz" się bez powodu, bo ja też tego nie robię tak o Mam zaskórniki, rozszerzone pory, trochę przebarwień. Generalnie długa droga przede mną by osiągnąć chociaż odrobinę z ideału
Dziękuję jeszcze raz za miłe słowa

Cytat:
Napisane przez urodzona3maja Pokaż wiadomość
WOW
cienie wyglądają jakby miały zaraz zacząć się ruszać i mówić kapitalne,możesz cyknąc im fotke? nie wiem jak te cienie wygladaja..a mam na nie w tej chwili chrapke
fajna metafora, dziękuję bardzo się cieszę i wysyłam linka to tej paletki <---
Zdjęcie robione przy fleszu więc kolory tragiczne
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując