Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-23, 00:19   #4241
y_llie
Przyczajenie
 
Avatar y_llie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 10
Dot.:

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Przede wszystkim dieta, zero cukru i codziennie kiszonki jedz i pij sok np. z kiszonych buraków, zmień proszek na jakiś delikatny płyn do prania, zero wkładek higienicznych, chyba że te eko. Bielizna bawełniana, wygotuj pościel, bieliznę i ręczniki, odkaź w domu klamki, piloty, telefony, klawiaturę komputera. Polecam płyn mediseptol, kosztuje ok. 14 zł na all. Kuracja lekami powinna trwać pół roku. Flukonazol doustnie powinno się brać rąk jak w ulotce, w 1, 4 i 7 dzień, a potem przez pół roku, raz w tygodniu. U mnie zostały jeszcze 3 miesiące i już jest ok. Z płynów polecam plivafem f, można dolewać po 3 krople olejku z drzewa herbacianego przy każdym użyciu, a potem na co dzień stosować plivafem niebieski. Polecam też stosowanie lactovaginalu dopochwowo i lacibios femina doustnie. Zrób sobie też test na hiv, bo tyle różnych infekcji może być tym tym spowodowanych. U mnie wyszło po antybiotyku branym w grudniu i styczniu. Przyczyną może też być antykoncepcja hormonalna. No i zero alkoholu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiszone rzeczy uwielbiam, sok z ogórków kiszonych, kapusta kiszona. Wcinam namiętnie. Do tego pijam domowy ayran na bazie jogurtu. Kurczę, a nosiłam wkładki ostatnio, czas zrezygnować. Oddaję krew co miesiąc, więc hiv odpada. Alkoholu nie piję, bo nie lubię. Ogólnie od tygodnia spokój, zero objawów. Nie chcę zapeszać, ale jest lepiej.
Polecacie jakieś delikatne proszki do prania bielizny, piżamy, ręczników i pościeli?
Dzięki za polecenie płynu, dotychczas używałam z AA. Zaopatrzę się w ten. Po kuracji zamierzam brać provag. Tak zalecił ginekolog.
y_llie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując