Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-16, 04:01   #3530
Chudy91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 12
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez Glizdusia Pokaż wiadomość
Chory38

Odpisałam i wszystko wyjaśniłam dlaczego nie odpisywałam.

Kochani, co można ew. brać na nerwice żołądka. Zauważyłam że ostatnio jak się zdenerwuje to mam az mdłości i oczywiście smród z żołądka / jelit jest gorszy.

Czy zapalenie żołądka się leczy bo tak właśnie rozkminiam czy iść do lekarza i coś łykac skoro nie mam helicobacter p.

Mam ostatnio bardzo ciężkie dni, nie wiem czy hormony kobiece mi szaleją ale samopoczucie od skrajności w skrajnośc. Płacz, bóle węzłów na szyi, uczucie ogarniajacego zimna, jak się czymś zdenerwuje to od razu odruch wymiotny i żołądek podchodzi mi do gardła.

Do tego ból po prawej stronie pod zebrami ( watroba?) smród stechlizny ale nie w oddechu tylko czuję go jakoś w nosie. Rano mam nos zapchany ale przechodzi. Jutro chyba zrobię sobie kuracje drenujaca zatoki Zatoxinem.
Glizdusia z tego co mi wiadomo zapalenie żołądka to inaczej wrzody . tak mi ostatnio powiedzial lekarz bo po gastroskopii i po kolonoskopii wyszlo mi ze mam zapalenie blony sluzowej zolodka i zapalenie dwunastnicy czyli inaczej wrzody wiec raczej sie leczy i napewno dieta lekkostrawna
Chudy91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując