Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wesele czy obiad?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-08, 20:50   #16
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wesele czy obiad?

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
(...)
No i nie wiem, czy ja jestem cebula, czy co... Tz twierdzi, że między obiadem a przyjęciem z tańcami jest tak naprawdę 8 tys różnicy i że to nie są wielkie pieniądze. Ze to tak naprawdę 2 tys euro, czyli miesiąc, max 2 oszczędzania.
I z jednej strony marzy mi się pierwszy taniec, takie niewielkie przyjęcie do północy, bo mam piękną suknię, i chciałabym w niej pobyć, a nie ślub, 2 h i zdejmuj, i nigdy więcej jej nie założę.
Nie możemy liczyć na żadna pomoc rodziny "bo mieszkamy i pracujemy za granicą to nas stać" .
Jak myślicie?

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
biorąc pod uwagę powyższe 2 akapity - rób dłuższą imprezę z tańcami. różnica w kwocie nie jest duża, a jak zdecydujesz się na obiad, to będziesz się potem zastanawiać czy nie lepiej byłoby jednak dołożyć i mieć mini-wesele.


Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się, bo na codzień jestem raczej oszczędną i niezbyt lubującą się w imprezach osoba. Na czyimś weselu czuje się spoko, potańczę, zjem, pogadam. Natomiast co będzie, jeśli ludzie się będą źle bawić? Będą narzekać? To im nie posmakuje, tamto nudne?

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
nigdy wszystkim nie dogodzisz. równie dobrze mogą narzekać, że był obiad i tyle i sobie nawet potańczyć nie mogli. nie przejmuj się tym w ogóle.
no i nikt nie będzie narzekał do panny młodej co najwyżej gdzieś między sobą, po imprezie. ważne abyście wy dobrze się bawili
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując