Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-17, 08:39   #1714
MARUDKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 64
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Ale czarne chmury w waszych humorach widzę więc trochę poprawię może niektórym nastroje..
Jeżeli chodzi o pigmenty to wszystkie kolory są wycofywane w STARYCH opakowaniach czyli tych które są dość duże.
Oni po prostu tylko zmieniają opakowania i teraz pigmenty będą wyglądały jak te z kolekcji All Ages.... No i jest pocieszenie... wraz z tą zmianą wejdzie kilka nowych kolorów do stałej oferty . I na pewno Vanilla nie zniknie .. nie ma szans
Co do ilości sklepów to niestety w Polsce MAC nie jest jeszcze zbyt rozpoznawalną marką i może dlatego nie decydują się na otwieranie następnych..?
A co do kolekcji.. bardzo też żałuję, że wszystkie kolekcje u nas się nie pojawiają ale z drugiej strony to w Polsce nie zaobserwowałam (jak idę na zakupy na początku miesiąca po nową kolekcję) takiego szału i ilości klientek jak np w USA ...gdzie tam jak wchodzi kolekcja to przed sklepem stoi kolejka, żeby w ogóle wejść do środka. Mam nadzieję, że za jakiś czas wszystkie kolekcje będa się pojawiać ..i pociesza mnie fakt że jeszcze jakiś czas temu tych kolekcji u nas było jeszcze mniej ..
I wychodząc z założenia optymistki..im mniej mnie kusi tym są większe szanse że mniej wydam
I tak a propos to jednak skusiłam się na tą fioletową paletkę z color forecast.. w końcu do niej dojrzałam
MARUDKA jest offline Zgłoś do moderatora