Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Luty 2021 cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-03-14, 17:51   #1895
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.V

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
O rany, widzę że u Ciebie też nieźle [emoji17]
Jakie masz objawy zatkanego kanalika? Młody może Ci wyssie?Młoda ma 3 tygodnie i 2 dni. Pierwszy skok jest w okolicach 5 tygodnia z tego co patrzalam. Więc chyba jeszcze za szybko.Oby. Ale boję się, że ją coś boli i nie wiem co. Nie wiem jak pomóc.[emoji17]

Daje jej espumisan. Robi mi kupę dzięki temu. Ale spojrzałam ulotkę i jest że nie poddawać dzieciom poniżej 1 miesiąca. Ale nie ma skutków ubocznych.
Więc może nie pomaga aż tak dobrze albo jej szkodzi.
Albo może to coś innego.
Najgorzej, że je na cycu i jest spokój (no chyba że się szarpie). Oderwie się od cyca i histeria, jakby ją obdzierali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moze ma dzisiaj potrzebe bliskosci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulina1671 Pokaż wiadomość
Okropnie boli mnie jeden sutek ale tak tępo, nie wiem jak to opisać, inaczej niż przy początku kp i to tylko jeden bo drugi nawet jak się szarpie to jest jakby znieczulony i nic nie czuję. Do tego zauważyłam jakąś kropkę na środku i na grupach kp wyczytałam że jak jest kropka biała to zapewne zatkany kanalik. Wzięłam teraz palacy prysznic, zdrapałam to jak mogłam (na fb pisali żeby igła to wziąć [emoji85]) i nie wiem czy małego przystawię bo ostatnio był taki ból że go natychmiast ściągałam z piersi. Zamówiłam też te kompresy multimam może dadzą jakąś ulgę 🤷[emoji879]♀️

Espumisan 100 zalecała mi pediatra jak mały miał jakieś też 3 tyg, 3,5tyg i do tego biogaje i dawałam też delicol ale miałam wrażenie że to wszystko nic nie daje. Jeszcze pokazywała mi żeby całą dłonią brzuszek masować tak przyciskając dłoń koliście [emoji847]
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Paulina aj współczuje oby szybko Ci sie udało odetkac kanalik i oby mały pospał w nocy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując