Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 12.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-11, 08:23   #1545
Pinakoladka2008
Wtajemniczenie
 
Avatar Pinakoladka2008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 12.

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
no i jak to z tym jest?jezeli mineło juz te 10 dni a on dalej wychodzi? zraza człowiek jeszcze czy juz nie?
Ile ludzi, tyle opinii - i nie chodzi mi o nas, zwykłych szarych człowieczków, tylko ludzi którzy ciągle siedzą w temacie i z którymi kontaktowałam się w ciągu ostatnich 2 tygodni: przedstawicieli sanepidu, Rzecznika Praw Pacjenta i lekarzy. Sanepid mówi, że absolutnie nie zarażam, jeden z lekarzy, powiedział, że to nowe zarażenie -.- a ja mówię, że to niemożliwe, bo ja pracuje zdalnie, z nikim się nie spotykam, chodzę tylko do sklepu i do paczkomatu, na co on, że to nie ma znaczenia i my nic o tym wirusie nie wiemy. Inna lekarka powiedziała, że jak jest pozytyw to się zaraża, w ogóle nie biorąc pod uwagę, że przeszlam już Covid z objawami wcześniej.

Wszędzie piszą, że wirus może się utrzymywać jeszcze kilka tygodni w organizmie, że się nie zaraża, tylko te powirusowe komórki się wydała ja słyszałam że do 10 max. Także nic nie wiadomo.

No ale... Dwie izolacje za mną i liczę, że koniec tego cyrku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
bloguję.
Instagram: czokomorena

"
Nie mów mi nigdy, że za zło trzeba płacić
Są takie rzeczy, które robię dla zwykłej draki"
Pinakoladka2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując