Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze codzienne jadłospisy, część X.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-07, 15:13   #1772
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Niby ujdzie, ale pare rzeczy do poprawy. Malo warzyw (chociaz ja to ostatnia do krytykowania powinnam byc :P) i malo owocow tez wiec malo witaminek. Serek widze lubisz, uwazaj na niego, bo to paskud jeden jest. Uwazaj na ilosc nabialu, bo masz go w kazdym posilku.



Moje U

Sniadanie:

2 placki owsiane, jeden wiekszy od dloni, drugi nieco mniejszy. Placki bylu robione na owsianych, jogo nat, mleku, duzej ilosci jaj, do tego rodzynki, sezam, siemie, cynamon i imbir + kapka cukru.
Po wierzchu bylo: 3 lyzeczki masla orzechowego, 4 lyzeczki niskoslodzonego dzemu z kasztanow. tu SUPER . wzorowe śniadanie w mojej opinii. ;-))

1/2 kubka mleka cieplego

w pracy: herbata oolong x3 (3 razy ta sama torebka torturowana :P)

Lunch:
1/2 kubka bialego ryzu gotowanego, kleistego + ok 1/3 kubka posiekanego lososia (z minimalna iloscia posiekanego omletu), troche ogorka. tu też fajnie, łosoś, zdrowa rybka ^^ szkoda, że warzyw malutko

Kawa waniliowa ( nie slodzilam, ale dosc slodka byla ), duza, z mlekiem
baton musli posklejane ziarna (140 kcal) trzeba sobie dogadzać aczkolwiek, nie wolałabyś na przykład gorzkiej czekolady? możesz ją jeść?


Podwieczorek:
3 lychy hummusu z tahini (tahini zamiast sezamu, reszta jak w przepisie w podpisie :P) 6 malych "krakersow" (posklejane ryz brazowy, quinoa, siemie lniane etc etc wiadomo) ale fajny przepis ;> przed chwilą patrzyłam poza tym, bdb



Przed treningiem:
>>> 50 min przed: 4 lychy salatki z wczoraj (bialka gotowanch jaj, tunczyk & trochu ryzu czerwonego) ok

>>>> zaraz przed : dwa grube plastry ananasa


1h bigu (8.5 km) + 25 minut rozciagania

Po treningu:
>>> 1/2 wielkiego pomelo
>>> 6x nigiri z lososia hmmm. łosoś to tłusta ryba, więc po treningu nie bardzo

zielona herbatka

Monotonna jestem? :P Prosze o ocenke. Wiem, losos to tlusta ryba, po treningu srednio sie nadaje, ale poza tym byly jedynie scallops wiec lipton. Nie miala czasu na nic innego, jedynie kupilam dzis sushi w pospiechu.
W kazdym razie, moze ktos sie pokusi, Iza? Ktos inny? Proosze
bardzo, bardzo fajnie. serio.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora