Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lutówki 2017 ❤ - część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-09-15, 21:39   #4514
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
My odpuscilisny wczoraj zwierzaki bo mały późno poszedł spać. A tu ciemno i zimno koło 16.30 zaczyna się robić. Innego dnia. Dziś lecimy do Sidney tam też są zwierzaki to pójdziemy jutro bo akurat maraton jest :/ to centrum nie zwiedzimy jutro. Całe szczęście zostajemy do poniedziałku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciemno i zimno po 16? Przypomina mi się nasza zimowa Polska pora brrrrr ale szczęście Wy jesteście w Australii

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Nie dowierzam. I pewnie pożałuję, że to napisałam. Pamiętacie może, na początku tygodnia żaliłam się, że mieliśmy mega zły dzień. Bartek odstawił niezła szopkę z leżeniem we własnych siuśkach i w ogóle. No mniejsza o to. Od tego momentu.... mam znowu idealne dziecko. Tamte zdarzenie było kulminacją wszystkiego co złe. Teraz jest super dzieckiem przez cały dzień (nawet jak nie śpi, dziś drzemki nie było) i zasypia na noc w 2-5 minut!!! A wcześniej 30-120min wrzasku Chwilo trwaj!

Bylismy wczoraj na zaległej kolacji rocznicowej. Wreszcie "mogłam" pozamawiać co tylko chciałam Tylko potem ten rachunek... szkoda, że mamy wspólne konto Wolałabym tego nie widzieć

We wtorek jadę na delegację. Tż oczywiście poszedł na łatwiznę, wziął urlop i jedzie do mamy No dobra, może nie do końca, coś tam ma jeszcze pozałatwiać z autem.
To ja nie skomentuję aby nie zapraszać: ) chwilo więc trwajjjj
Podsumowując nie rachunek...to randka z mężem udana


Dejwo dziś bez drzemki (MartaMagda chyba za nas pospalyscie ) i błąd bo do sklepu na szybko z nim pojechalismy
po 19...oczywiscie zasnął. Dziś więc bez kąpieli tylko pupka umyta
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora