Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierwsze chwile dziecka a... goście
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-09, 18:20   #21
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Pierwsze chwile dziecka a... goście

Cytat:
Napisane przez AuroraCoriolis Pokaż wiadomość
No wiesz zobaczyc dziecko i przy okazji-nowe mieszkanie.
Wlasnie to jest problem, ze jest jakies 4h drogi w jedna strone wiec nikt nie bierze pod uwagi wizyty na krotko.



Data nie jest ustalona, oczywiscie poczekaja az poczuje sie lepiej no ale wiadomo,ze chca przyjechac asap, a szwagierce to najbardziej pewnie beda pasowac wakacje czyli mala bedzie miala ok 1,5 mies jesli przeciagnelabym wizyte na sam koniec wakacji.


I nie wiem sama co mam zrobic ? Zaprosic szybciej ale,zeby przyjechali i nie zostawali na noc?
A jak myslisz Persephone kiedy taka wizyta jest w maire niemeczaca? Bo ja nie mam doswiadczenia i pewnie jestem przewrazliwiona jak kazda mloda matka ale martwi mnie wlasnie wkontekscie przedszkolaka to ,ze mi bedzie budzil dziecko albo przyniesie jakis 'katarek' z podworka i zarazi dzieciaka.
Ja bym się na taką wizytę długo nie zdecydowała. Może się okazać, że Twoje dziecko będzie chciało leżeć i się karmić, co będą goście robić całe dnie, gapić się na was?
Zdecydowałabym się, jak już dziecko będzie miało ustabilizowany dzień (tj. w miarę będziesz ogarniała, kiedy ma drzemkę, kiedy chce jeść itd.). Obawy co do przedszkolaka uzasadnione.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując