Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depresja po porodzie??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-12-21, 17:32   #33
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Depresja po porodzie??

Cytat:
Napisane przez berrygirl Pokaż wiadomość
Zatem przejde sie i do prawnika.

Kurcze koleza ka mowi mi, ze jak dziecko mialo kolki to miala mysli, zeby je wyrzucic ze schodow (chociaz nie zrobilaby tak) i mowi, ze nie przyszloby do glowy jej zeby sie katowac a ja sie katuje tym slowem gdzie tak na prawde nie mysle tak.

To wszystko jest dobijajace ale nie chce robic nic przed porada u prawnika bo ten czlowiek moze sie mscic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mam dzieci i nie chce ich mieć, ale wg mnie pewne myśli nie tyle są normalne, co akceptowalne. Nic z nich nie wynika.
Np. Jak dziecko się drze piątą godzinę, a ty sobie POMYŚLISZ "o matko, zamknęłaby się już", ale mimo wszystko nosisz, kołyszesz, uspokajasz - nie jest to nic złego.
Podam taki przykład - mam psa. Łażę pół godziny po śniegu, żeby się załatwił i wybiegał. Nie robi kupy, wracamy do domu. Kiedy ja już założę ciepłe kapcie, wejdę pod koc i zacznę pisać magisterkę pies podchodzi bo chce mu się kupę. Wtedy myślę "o Jeżu , zaraz otworzę drzwi i radz se sam". W ŻYCIU nie wyrzuciłabym mojego psa z domu, to moje oczko w głowie, kocham ją nad życie.
A mimo to zostawiam ciepłe kapcie i kocyk, ubieram się i idę z psem, żeby zrobił kupę.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując