Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depresja po porodzie??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-12-21, 19:53   #41
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Depresja po porodzie??

Cytat:
Napisane przez berrygirl Pokaż wiadomość
Dzieki! Wiem, ze to glupie i nie powinnam rozmyslac nad czyms pol dnia i wiem, ze czlowiek bez zaburzen tak nie robi. Tlumacze sobie, ze przeciez kocham corke, ze dbam o nia itp. podczas gdy sa matki, ktore krzycza, bija i klna (widuje na wlasne oczy w Anglii) i jakos nic z tego sobie nie robia.. Wydaje mi sie, ze probuje byc perfekcyjna matka jak z reklamy i tak jak ktos pisze wyzej, im bardziej sie csegos boimy tym bardziej mysli klebia nam sie w glowie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wg mnie koncentrujesz się na tym, na czym powinnaś. Mozliwe, że w jakiś dziwny sposób szukasz tematu zastępczego.
Twoim głównym problemem jest przemoc domowa- czyli cała sytuacja, a nie sam partner.
Jesli faktycznie kontaktowałaś się z WA to bardzo się dziwię, że nie masz większej ilości informacji na temat tego co możesz zrobić i w jaki sposób.
Na samej stronie WA masz informacje na temat tego jak się przygotować do ewakuacji itd.
Prawnik może ci pomóc, ale bicie powinnaś zgłaszać bezpośrednio na policję.
Myślę, że powinnaś zrozumieć jedną kwestię: twojemu dziecku dzieje się krzywda,a ty masz możliwość przerwania tej sytuacji.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując