Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Narzeczone 2019
Wątek: Narzeczone 2019
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-03, 08:38   #167
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość

Ja zabrałam się teraz za kolejną kwestię, mianowicie dekoracje. Jak Wy planujecie rozważyć ten ,,dział''?

Ogólnie chciałabym do końca tego roku ogarnąć jeszcze dekoracje i Kościół (tzn. termin w Kościele już mamy itd.), tylko że przez ten rok jeszcze będziemy studiować w innym mieście. Pytaliśmy o nauki przedmałżeńskie - czy możemy je odbyć w innym Kościele i ksiądz nie robił problemu. Chcemy więc znaleźć jakiś Kościół w naszym studenckim mieście, pójść tam i wypytać o wszystko, co kiedy i jak. Czy taki papierek ma jakiś termin ważności? bo jeśli ma długi lub nie ma to w następnym roku jak będziemy studiować chcemy to załatwić. Nie wiem na ile przed trzeba się zapisywać, co ile się tam chodzi i w jakich godzinach, z racji tego, że jesteśmy godzinowo ograniczeni musimy o wszystko się wypytać

Jeśli uda nam się zrobić to co planujemy to pod koniec tego roku będziemy mogli powiedzieć, że mamy salę, zespół, fotografa i kamerzystę, dekoracje, termin w Kościele oraz zaplanowane nauki przedmałżeńskie

Nauki przedmałżeńskie można zrobić "gdziekolwiek" tzn nie trzeba w swojej parafii i nie mają terminu ważności
Można zrobić w tygodni - kilka razy i to wtedy trwa pewnie miesiąc (nie wiem ile dokładnie) albo weekendowo - wtedy wyjeżdża się w piątek, wraca w niedziele i nauki zrobione My chyba w taką opcję będziemy celować bo znajomi też tak robili i byli zadowoleni. Po ich opiniach mogę też polecić robienie tych nauk u Dominikanów A co do terminu zapisu - wejdź na stronę kościoła i tam są te informację

Co do dekoracji - nie wiem co jeszcze zrobimy. Chciałabym dekoratorkę, która ogarnie to od A do Z ale to są duże koszty więc możliwe, że znajdziemy florystkę a dekorację sami zrobimy. Tego jeszcze nie wiem i nie szukam ponieważ bez ilości gości i stołów ciężko zrobić wycenę. Poza tym za rok mogą mi się spodobać inne kwiaty
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując