Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-07-11, 20:28   #87
dori7
Zadomowienie

Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Pomóżcie
Jak odróżnić, którym podtypem zimy jestem? Waham się między intensywną a ciemną. Z opisu cech wyglądu wynika mi, że jestem typem południowym (ciemnym - oliwkowa karnacja, opalam się na chłodny ciemny brąz, intensywna ciemna oprawa oczu, naturalna brunetka), jednak nie jestem w stanie nosić żadnego odcienia pomarańczowego i prawie żadnego żółtego, w żółtym złocie również nie wyglądam dobrze, a wszelkie pożyczanie odcieni od ciemnej jesieni, które ponoć przy tym typie jest możliwe, to katastrofa. Wszelkie odcienie pomadek typu mocna fuksja, czerwień wpadająca w bordo itd. dają u mnie efekt normalnego makijażu, widocznego, ale absolutnie dziennego i stonowanego. Jednak mam koleżankę, która na 100% jest ciemną zimą i jej odcienie szminek są mimo wszystko dużo ciemniejsze niż moje, może też nosić np. biżuterię z miedzi, która u mnie wygląda fatalnie. Najlepiej mi w połączeniach graficznych czerni i bieli, ciemnym i bardzo intensywnym różu, kobaltach, wściekłym turkusie oraz czerwieniach z paletki Bright Winter z pierwszego postu w tym wątku. Generalnie wszelkie kolory jak z lat 80 i w dodatku w tych szalonych zestawieniach
To moje kolory: http://www.harpersbazaar.com/fashion...otos/?slide=32
Czy to możliwe, że pomimo cech wskazujących na bycie ciemną zimą jestem jednak zimą intensywną?