Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-02-22, 11:43   #287
marijuanaa
Przyczajenie

Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Czesc dziewczyny, dolaczam sie do watku.
Robilam eyeliner kresek gornych - trafilam na znakomita lingeristke i jestem bardzo zadowolna z efektu. W trakcie nic mnie nie bolalo, nie mialam krwiakow, a opuchniecie zeszlo po paru godzinach. Co najwazniejsze, Pani zrozumiala moje potrzeby, bo chcialam uzyskac baaardzo delikatny i naturalny efekt. Tak tez jest
Zachecona efektem tych kresek zapragnelam brwi... do Pani powyzej zapisy sa na 2msc do przodu, wiec ja glupia, niecierpliwa stwierdzilam, ze zrobie gdzie indziej. Salon wychwalany w interncie, ochy i achy, wiec sie zapisalam i po 5dniach mialam zabieg. Roznica w podejscu do klienta kolosalna i juz wtedy powinnam stamtad uciec. Komunikowalam ze 20 razy przed i w trakcie zabiegu, ze zalezy mi na delikatnym przyciemnieniu brwi. Pani w rysunku oznaczyla tylko 3 punkty na brwiach i zapytala, czy tak mi odpowiada. No kurde, zadnej wizualizacji, 3 punkty zaznaczone i co ja mam z tego widziec. Kontury robila Pani bez znieczulenia, bo "bez przerwania ciaglosci naskorka znieczulenie sie nie przyjmie". Powinnam uciekac, ale zostalam, bo tak bardzo chcialam miec brwi. Jestem blondynka o cieplym odcieniu, mam jasna karnacje... a na miejscu brwi mialam dwie ciemnobrazowe, niesymetryczne gasienice dodatkowo wyskubane moje brwi. To bylo 30 styczna... robilam wszystko, zeby ten makijaz sie nie przyjal. Dzisiaj mam czerwono-czarne-biale przeswity, ubytki w brwiach (zalaczylam juz kuracje na porost alpricort, olejek rycynowy - mam nadzieje, ze odrosna). Te brwi dodaja mi z 10lat wiecej i jeszcze sa az tak asymetryczne Jestem zalamana. Umowilam sie juz do mojej pierwszej lingeristki na usuwanie tego czegos... zalaczam zdjecia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20180222_104525-1.jpg (38,7 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20180222_104822-1.jpg (261,1 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20180222_104637-1.jpg (423,5 KB, 73 załadowań)
marijuanaa jest offline   Odpowiedz cytując