Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-24, 11:16   #44
Haneczka1122334445
Zadomowienie
 
Avatar Haneczka1122334445
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 530
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Robotek9 Pokaż wiadomość
Ja sie spodziewalam ale ten smug mnie zgubil dzis... Poki jeszcze sa pieniadze idziemy dalej , teraz trzymajcie kciuki za @zeby sobie zartow nie robila i przyszla szybko!!

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
Trzymam kciuki [emoji847] w końcu się musi udać [emoji8]
A tak nawiasem to macie jakieś wieści od orchid? Przeniosłabym ją do rozpakowanych mamuś.
Coś nie po drodze mi do mojego gina. Kiedyś ściągneli mnie do pracy i przełożyłam wizytę na 25. Dzisiaj do mnie dzwonią z przychodni że doktor ma pogrzeb i przełożyli mi wizytę na 8.08 [emoji849]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Byłam w kwietniu u gina, stwierdził, że nie widzi przeciwwskazań. Miesiąc temu robiłam ogólne + hormony i cukier. Poza leukocytozą nic nie wyszło, dzisiaj miałam usg brzucha i powtórkę badań krwi, jak będą bez zmian to hematolog, bo nie widzą przyczyny.
Ogólnie gin nie widzi u mnie żadnego problemu. Będę musiała kiedyś męża też wysłać.


Robotek, przykro mi
Kurcze coraz więcej jest dziewczyn które badania mają w porządku a ciąży nie ma. A robiłaś pakiet tarczycowy? [emoji849] Może faktycznie trzeba męża wysłać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Haneczka1122334445 jest offline Zgłoś do moderatora