Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problem z seksem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-14, 10:50   #9
szybkaiokienko
Przyczajenie

Dot.: Problem z seksem

Mam wrażenie, ze jesteś wysoce niedojrzały. Może tak nie jest, ale to właśnie wynika z tego co napisałeś. Trochę brak mi słów. Czy ty ją kochasz? Jeśli tak, to dlaczego zachowujesz się wobec niej jak ostatni...? Żadnej by się nie chciało gdyby była napastowana że musi i powinna, poza tym żeby lubiła seks to ty musisz się postarać i to grubo, jest może kilka dni w miesiącu w których kobieta tak w minutę może być gotowa, kilkanaście jeśli związek jest nowy lub jesteś mega seksowny, nie więcej. Mówisz że ją boli i masz to kompletnie w d...? Koleś, popukaj się w głowę, to twoja głowa by jej nie bolało, sprawiasz jej ten ból przez swoją głupotę(i brak męskości, bo męski facet dba o kobietę i rozumie jej potrzeby, cieszy go jej przyjemność, czasem nawet bardziej niż własna). I pomijając ewentualne możliwe choroby (które należałoby wykluczyć lub wyleczyć), to twoja wina że ją boli ;/ Cholera, dziwię się że jeszcze cię nie zostawiła (bo że ty jej nie chcesz jako osoby i o nią nie dbasz bo potrzebujesz tylko czegoś do r..chania to jest dla mnie po przeczytaniu tego teskstu prawie oczywiste).
szybkaiokienko jest offline   Odpowiedz cytując