Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problem z seksem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-14, 19:15   #16
Mr_Ewok
Gość

Dot.: Problem z seksem

Cytat:
Napisane przez Carol99 Pokaż wiadomość
A to ma znaczenie? Sugerujesz, że nie ma czegoś takiego jak gwałt w związku? Większości gwałtów dokonują osoby znane i bliskie ofierze. Przemoc seksualna w związkach jest niestety bardzo częsta. No, chyba, że przechodzimy na poziom "kobieta lubi być trochę gwałcona", obowiązków małżeńskich czy "A można zgwałcić prostytutkę?" oraz innych tego typu prymitywnych idei.
Po pierwsze ciut więcej luzu, po drugie nawiązywałem do wątku do którego zamieściłem link.
Jak najbardziej gwałt w związku jest możliwy i zapewne częsty.
Ale z mojego p. wiedzenia następuje po słownie "Nie" a nie gdy dziewczyna budzi rano chłopaka ustami, czy gdy Mąż delikatnie dobiera się do Ż. - przynajmniej moja zwykle miło mruczy....

Zakładam, że nie rozmawiamy o sytuacjach jasnych i ekstremalnych - bo o czym tu dyskutować, tylko o tym gdy dwie osoby się znają, kochają i wiedzą na co mogą sobie względem partnera pozwolić, na co nie i gdzie jest granica.

Tu zaś "jęczenie" o seks, i taki "wymuszony" seks też ktoś do gwałtu przyrównał a w moim odczuciu - jak bardzo nie popieram autora i tego co robi, napisałem chyba dość jasno? - też jest nadużyciem.

Czy mamy jasność w sprawie? Mam nadzieję, że tak, bo sugerujesz mi opinie i postawy, których jestem bardzo daleki.
  Odpowiedz cytując